Webové stránky římskokatolické farnosti Třeboň

Prosinec 2017

Kalendář událostí ve farnosti Třeboň v prosinci 2017 ke stažení v .pdf.

Ve čtvrtek 14. prosince bude u příležitosti vikariátní konference v Třeboni v 9.30 mše svatá. Hodinu přede mši bude příležitost ke svátosti smíření.

Adventní roráty

Každou adventní středu v 6.45 hodin budou v kostele adventní roráty (nejen) pro školáky. Po mši svaté malé občerstvení a hurá do školy!

Vánoční bohoslužby

Bohoslužby o Vánocích 2017 ve farnostech spravovaných z Třeboně v .pdf.

Bohoslužby v Třeboni

Od března 2017 jsou bohoslužby v Třeboni v kostele Panny Marie Královny a sv. Jiljí takto:

• Neděle: 9.00, 18.30
  • Úterý, středa, čtvrtek, pátek: 18.30
  • Sobota (1x za měsíc) 1. sobota v měsíci: 9.00

Rozpis bohoslužeb ve farnostech spravovaných z Třeboně

Od března 2017 dochází k zásadním změnám v pořadu bohoslužeb spravovaných z Třeboně.

Farnost Neděle Všední dny
Třeboň
Út, St, Čt, Pá 18.30
So 9.00 (1.)
Stráž nad Nežárkou
Majdalena
Chlum u Třeboně
Novosedly nad Nežárkou / Mláka*
1. a 3. So **18.00/17.00
Lutová
2. a 4. So **18.00/17.00

* Od jara do podzimu budou slouženy sobotní mše sv. v poutním kostele v Mláce,     ** Letní/Zimní čas, (1.) první sobota v měsíci

Rozpis bohoslužeb ke staženi.

Více o farnosti Chlum u Třeboně: https://farnostchlumutrebone.cz.

Pozvání na nedělní kávu

Každou neděli po ranní Mši svaté je v Třeboni ve farním sále (vstup z křížové chodby) přátelské posezení při kávě či čaji. Toto setkání je otevřené pro všechny farníky; srdečně zváni jsou i turisté a lázeňští hosté. Všechny srdečně zve Farnost Třeboň a Vincencké společenství.

Modlitební společenství pro Hospic sv. Kleofáše

Při římskokatolické farnosti Třeboň vzniklo společenství na podporu Hospicové péče sv. Kleofáše o.p.s. Každý 2. čtvrtek v měsíci se sejdeme k modlitební chvilce. a to na faře po Mši sv., která je v 18.30 hodin. Společenství je otevřené pro každého člověka dobré vůle.

Webové stránky farnosti Třeboň

Tato verze webových stránek třeboňské farnosti je spuštěna od října 2012. Doufáme, že se Vám web líbí, a že se u něj nevyskytnou žádné komplikace, co se funkčnosti týče.

. .
TT studio